Skuteczna depilacja we Wrocławiu

Szukasz miejsca, gdzie w komfortowych warunkach zostanie wykonana depilacja laserowa? Wrocław to miejsce, gdzie chcesz poddać się zabiegom trwałego usunięcia nadmiernego owłosienia? Umów się na wizytę w Sky Clinic, a na pewno będziesz zadowolony z efektów i obsługi.

Depilacja laserowa? Wrocław? Wybierz Sky Clinic!

Nasza klinika od lat specjalizuje się w różnych zabiegach z dziedziny medycyny estetycznej i kosmetologii. Do wachlarza naszych usług włączyliśmy także zabiegi laserowego usuwania nadmiernego owłosienia, aby w kompleksowy sposób obsłużyć naszych klientów. Jak w przypadku każdej z naszych usług, bardzo skrupulatnie podeszliśmy do wyboru proponowanej metody, aby przynosiła ona jak najlepsze efekty w jak najszybszym czasie i była komfortowa dla odwiedzających naszą klinikę kobiet i mężczyzn.

Linscan – wybór najlepszy z możliwych

Chcąc rozszerzyć usługi naszej kliniki o zabiegi najskuteczniejszej depilacji laserowej we Wrocławiu postawiliśmy na wybór lasera diodowego Linscan. Dlaczego? Ponieważ jest to urządzenie, które w bardzo skuteczny sposób pozwala walczyć z hirsutyzmem, czyli nadmiernym owłosieniem. Jest on uznawany za jeden z najskuteczniejszych systemów do depilacji laserowej na świecie, ponieważ bardzo dokładnie skanuje skórę i niszczy niechciane włosy wraz z cebulkami.

Linscan to także idealne rozwiązanie dla osób o jasnym owłosieniu, na które nie działają wszystkie systemy depilacji laserowej. Diodowy system najwyższej klasy, który skaluje skórę w sposób liniowy wychwytując nawet najmniejsze ilości melaniny, czyli barwnika w naszej skórze. Ponieważ jest w stanie działać na różnych poziomach, jego efekty są zdumiewające nawet przy bardzo jasnym owłosieniu.

Dzięki bardzo rozwiniętej technologii, depilacja laserowa we Wrocławiu w Sky Clinic zdobyła już uznanie ogromnej rzeszy klientów i klientek. Nie bez znaczenia jest fakt, że stosowany przez nas system to także jeden z niewielu laserów do minimum ograniczających nieprzyjemne uczucie związane z zabiegiem depilacji laserowej. Jest to związane z wbudowaniem w urządzenie głowicy specjalistycznego, chłodzącego kryształu. To rozwiązanie sprawia, że depilacja laserowa nie będzie już więcej kojarzona z bólem i nieprzyjemnym zabiegiem.

Kolejnym argumentem przemawiającym za poddaniem się depilacji laserowej we Wrocławiu właśnie w Sky Clinic jest niezwykła wydajność systemu Linscan. Jest on bardzo skuteczny przy usuwaniu nadmiernego owłosienia z dużej powierzchni, ponieważ czas działania lasera na jeden obszar to zaledwie 0,5 sekundy. Dzięki temu czas zabiegu skraca się bardzo mocno, zajmując np. 10-15 minut w przypadku depilacji laserowej pach.

Co ważne, technologia ta pozwala trwale usuwać włoski wrastające po wcześniejszej, nieumiejętnej depilacji. Nie wymaga także dużej ilości powtórzeń, która w zależności od stanu początkowego zazwyczaj wynosi od 2-6 zabiegów na jedną partię ciała.

Kto nie może poddać się depilacji laserowej?

Mimo szeregu zalet, niestety istnieją przeciwskazania do depilacji laserowej, które dotyczą nie tylko metody Linscan stosowanej do depilacji laserowej we Wrocławiu w Sky Clinic. Należą do niej m. in.: ciąża i karmienie piersią, wszczepienie rozrusznika serca, epilepsja, przyjmowanie retinoidów, świeża opalenizna. Ponadto, na miesiąc przed poddaniem się zabiegowi należy zaprzestać depilacji woskiem lub pensetą, a najpóźniej na tydzień przed planowanym zabiegiem nie należy złuszczać skóry za pomocą peelingu.

Jak przygotować się do zabiegu?

Przygotowania do zabiegu w Sky Clinic każdorazowo rozpoczynają się od konsultacji, podczas której pacjent musi przejść wywiad kwalifikujący do zabiegu. Jeśli nie ma do nich przeciwskazań, a termin został ustalony, należy jednak trzymać się kilku zasad. Przede wszystkim konieczne jest zaprzestanie wyrywania włosków, bez względu na wcześniej stosowaną metodę depilacji. Dlatego też, jeśli wcześniej pacjent lub pacjentka usuwali nadmierne owłosienie za pomocą pensety, depilatora lub wosku, muszą odczekać przynajmniej miesiąc.

Ponadto, nie należy w czasie przygotowania do depilacji laserowej zażywać kąpieli słonecznych, czy korzystać z solarium. Dla jak najlepszych i najbezpieczniejszych efektów stosowania lasera diodowego Linscan warto jest w tym czasie szczególnie dbać o nakładanie na skórę balsamów z filtrem przeciwsłonecznych. Należy odstawić także wszelkie substancje światłouczulające, czyli leki z retinoidami, ale także picie ziela dziurawca, stosowanie kosmetyków z witaminami A i C.

W przeddzień zabiegu nie należy ponadto spożywać alkoholu. Do kliniki należy przyjść z czystą, pozbawioną balsamów skórą, a owłosienie zgolić dzień wcześniej przy pomocy maszynki jednorazowej.

Dokładnych instrukcji każdemu pacjentowi udziela personel Sky Clinic, który dba o to, aby zabiegi przebiegały w bezpiecznej i komfortowej atmosferze.

Jak wygląda sam zabieg?

Zabieg laserowego usuwania włosów we wrocławskiej Sky Clinic przeprowadzany jest przez wykwalifikowanego kosmetologa. Specjalista przykłada głowicę lasera diodowego partia po partii. Nie trwa to długo, ponieważ laser Linscan jest jednym z najbardziej wydajnych urządzeń do depilacji laserowej na świecie. W zależności od depilowanej partii skóry może zostać zastosowane znieczulenie miejscowe, jeśli zajdzie taka potrzeba. Nasi kosmetolodzy zawsze w trakcie trwania zabiegu pytają pacjentów o odczucia, aby przeprowadzić zabieg nie tylko skutecznie, ale i komfortowo.

Warto jednak wspomnieć, że konieczność stosowania znieczulenia jest o wiele rzadsza niż w przypadku innych metod laserowych, z uwagi na wbudowany kryształ chłodzący. Jeśli jednak pacjent ma bardzo niski próg bólu, kosmetolog zrobi wszystko, aby depilacja laserowa nie kojarzyła się z nieprzyjemnym uczuciem.

Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić zaczerwienienie i obrzęk wokół mieszków włosowych, jednak efekty uboczne bardzo szybko ustępują. Zazwyczaj nie ma po nich śladu już 30 minut po wykonanej depilacji laserowej. Po każdym etapie usuwania nadmiernego owłosienia laserem nadal trzeba unikać ekspozycji na słońce stosując kremy z filtrem. Po zakończeniu kuracji, którą trzeba powtórzyć 2-6 razy możemy jednak cieszyć się gładką skórą bez zbędnego owłosienia już na stałe.