Opowiadania erotyczne – zadbaj o libido

Przemęczeni codziennymi obowiązkami tracimy ochotę na seks, wymyślamy nowe wymówki, żeby odłożyć w czasie nocne zabawy, a najlepiej w ogóle ich nie praktykować. Prawda jest taka, że brak seksu potrafi nieźle namieszać w naszym organizmie i sprawić, że podupadnie nasze zdrowie psychiczne. Nie warto rezygnować z seksu, kiedy to właśnie on potrafi sprawić, że zapominamy na chwilę o całym świecie i dajemy unieść się chwili.

Co robić, kiedy libido spada?

Jeśli widzimy, że nasz partner stracił ochotę na seks i nic na niego nie działa – zaaranżujmy odpowiedni wieczór. Przygotujmy sypialnię, rozpalmy kilka świec o przyjemnym zapachu, zaprośmy partnera, niech się odpręży i zrelaksuje. Możemy również puścić w tle ulubioną muzykę i rozpocząć delikatny masaż całego ciała. Przy spadku libido należy działać kompleksowo, a przede wszystkim zrozumieć, czym to jest spowodowane.

Opowiadania erotyczne potrafią idealnie wpłynąć na poprawę samopoczucia, dlatego to właśnie tą drogę polecamy na zwiększenie popędu seksualnego. Wybierzmy takie sex historie, które spodobają się drugiej połówce i pobudzą wyobraźnię do pracy. Połóżmy się obok i zacznijmy ten wieczór pełen erotycznych historii.

Jak czytać opowiadania erotyczne?

Nasza rada jest taka, aby czytać je naturalnie, lekko ściszonym głosem. Nie wczuwajmy się zbytnio, żeby nie przesadzić, możemy tym zniechęcić partnera i sprawimy, że się wyłączy i przestanie nas słuchać. Dla wzmocnienia doznań nie dotykajmy go, nie przytulajmy się, niech leży sam i wczuje się w historię tak, jakby to on był bohaterem tej opowieści erotycznej – my jesteśmy jedynie narratorem. Z czasem sam zechce poczuć naszą bliskość, a wtedy decyzja już należy do Was. Możecie dokończyć historię, albo, nie tracąc czasu, przejść od razu do punktu kulminacyjnego i rozpocząć bardziej intensywną część wieczoru.

Pamiętajmy, aby opowiadania erotyczne były dopasowane do naszych upodobań. Jeśli coś wydaje nam się zbyt agresywne – wybierzmy inne. Nie róbmy niczego na siłę, seks to przyjemność, ale warto zrobić mu odpowiedni wstęp.